Wysyłka &
czas realizacji

Witamy na stronie wysyłki i dostawy! Tutaj możesz przeczytać kilka szczegółów na temat etapów podróży zamówienia, od momentu złożenia zamówienia. Najpierw wybierasz produkt, który Ci się podoba. Następnie umieszczasz w swoim koszyku i przekazujesz dalej do realizacji transakcji za pomocą kilku kliknięć. Nasz sklep oferuje kilka metod płatności i dostawy, więc masz możliwość wyboru, który z nich jest dla Ciebie najbardziej wygodny.

Metody wysyłki:

   • Odbiór osobisty

    Ta opcja płatności jest dostępna tylko dla dużych gabarytów bezpośrednio z naszych magazynów, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i skonsultowaniu ze sprzedawcą możliwego punktu odbioru

   • Odbiór z punktu pocztowego w Twoim mieście

    Większość naszych paczek dostarcza firma pocztex, gdy kurier nie zastanie Cię w domu możesz odebrać swoje zamówienie po godzinie 16.00 w najbliższym odziale pocztowym lub poprosić o ponowne doręczenie następnego dnia.

   • Standardowa wysyłka do drzwi po przedpłacie

    Wszystkie nasze paczki są starannie zapakowane oraz ubezpieczone. Paczki są dostarczane i wnoszone przez kurierów do drzwi odbiorcy. Wyjątek stanowią zamówienia wielkogabarytowe ( np.sofy ) wysyłane indywidualnym transportem lub na paletach, tutaj funkcja wnoszenia nie jest dostępna i taka informacja pojawi się w opisie produktu.

   • Wysyłka płatna przy odbiorze

    Wybierając tą opcję zapłacisz za zamówienie w momencie dostarczenia go do domu. W przypadku niestandardowych zamówień wymagana jest wcześniej zaliczka min. 20 % p

   • Wysyłka międzynarodowa

    Istnieje możliwość wysyłki produktów poza Polskę, w tym celu zapytaj o wycenę transportu sprzedawcę.

    Czas realizacji zamówień:

  Czas realizacji zamówień jest zależny od wybru produktów. Nie które są wysyłane natychmiast inne są robione na zamówienie. Wszystkie produky posiadają w opisie informacje o przewidywanym terminie doręczenia.